€ 9,85 euro/h + dieta dzienna

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka dla kuriera-kierowcy kat.B Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 01:02

Aktualnie poszukujemy kierowcy kat.B do pracy w Niemczech na stanowisku kuriera. Zatrudnienie w Hannoverze dla osób bez znajomości języka przy rozwożeniu przesyłek i listów.

Stanowisko: Kierowca kat.b – kurier
Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy
Wynagrodzenie: 9,85 euro brutto na godzinę oraz 39 euro diety za każdy dzień roboczy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie przesyłek (paczek oraz listów) do klientów
  • pracownik będzie miał do dyspozycji samochód służbowy

Wymagania:

  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka sprawność i duża siła
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • auto służbowe do dyspozycji
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • opcja korzystania z zasiłku na dzieci – Kindergeld
  • umowę o pracę na czas nieokreślony

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail z aktualnym CV prosimy przesłać na adres:

  • praca@arpro.pl z dopiskiem w nagłówku: „Praca dla dostawcy paczek i listów w Niemczech, Hannover”

Kontakt telefoniczy: 790 219 388

źródło: http://www.praca4u.net/kurier-hannover-niemcy-id598341.html

ID ogłoszenia: 115592f447d08171