€ 13-14,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2020 bez języka dla par na magazynie odzieży Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 03:50

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni odzieżowej z Hamburga. Ogłoszenie pracy w Niemczech również dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Wakaty: 6

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy czerwca 2020

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie hurtowni odzieżowej przy kompletowaniu i przygotowywaniu towarów do wysyłki
  • obowiązkiem będzie obsługa zamówień hurtowych – montaż zabezpieczeń antykradzieżowych, etykietowanie, prasowanie, składanie i wysyłka
  • inne zadania jak: aktualizowanie danych w systemie, przyjmowanie dostaw oraz ich rozkładanie na magazynie, pilnowanie ładu

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie, przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • szybkość, zwinność, sprawność
  • samodzielność, umiejętność liczenia w pamięci oraz podejmowania decyzji
  • gotowość do podjęcia pracy na 6 miesięcy
  • możliwość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od II połowy czerwca 2020 na podstawie niemieckiej umowy
  • pracę na pół roku
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 250 euro – pokój 2 osobowy lub 300 euro za pokój jednoosobowy, dla par koszt zamieszkania to 500 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie oraz możliwość korzystania ze świadczeń
  • dobre zarobki

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieżowy Hamburg 06/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 615edcc98b56204