€ 13,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka dla par na magazynie z AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 marca 2019 04:24

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie dla par na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • obowiązkiem będzie rozładunek i załadunek dostaw, aktualizowanie danych w systemie komputerowych, kompletowanie zamówień, pakowanie, generowanie listów przewozowych itp.

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • zaświadczenie o niekaralności
  • elastyczność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników w hotelu robotniczym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • dyspozycyjność od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • arbeitbeiuns_04@fastmail.de z dopiskiem w tytule: referencyjnym ma/b/04/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 775c9bd90bd216a

5 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka dla par na magazynie z AGD od zaraz Berlin”

  1. Witam,jestem zainteresowany pracą.Mój tel 662208782

  2. eruaniel na 31 marca 2019 @ 20:18

    Szanowni Państwo,
    Przedstawiona oferta pracy wydaje mi się interesująca. Bardzo proszę o więcej informacji na jej temat pod numerem telefonu 730 874 140.
    Pozdrawiam.

  3. Czy byłaby podobna oferta dla pary od 1 czerwca?

  4. Witam

    Razem z partnerką jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Prosimy o kontakt 606238030

  5. Dawid Wòjcik na 26 kwietnia 2019 @ 09:55

    Witam,
    Wraz z Żoną byli byśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jesteśmy z Wrocławia i mamy własny środek transportu. Jesteśmy młodzi, energiczni potrafimy pracować zarówno w grupie jak i w pojedynkę. Łatwo przyswajamy nowe umiejętności. Nie mamy nałogów, uprawiamy sporty. Jesteśmy gotowi podjąć współpracę od maja. Prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu 794666211.
    Pozdrawiam Dawid Wójcik