€ 8,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka dla par pakowanie karmy Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lutego 2016 05:04

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu suchej karmy dla zwierząt. Oferta z Rheine dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Miasto: Rheine, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz, rozpoczęcie od 28 lutego 2016

Liczba wakatów: 2 – praca kierowana dla par

Opis stanowiska:

  • Pracownicy zatrudnieni na tym stanowisku odpowiadają za pakowanie suchej karmy dla zwierząt.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia zatrudnienia
  • pełna mobilność – możliwość przyjechania swoim samochodem
  • brak problemów z pracą zmianową
  • zdecydowanie
  • poważne podejście do pracy i pracodawcy
  • lojalność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • umowa o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • zatrudnienie początkowo na 12 miesięcy
  • odpłatny nocleg w cenie 270 euro miesięcznie za osobę – koszt ten, będzie odciągany z wynagrodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w wiadomości e-mail na adres:

  • info@all-pl.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-par-przy-pakowaniu-suchej-karmy-dla-zwierzat-id343016.html

ID ogłoszenia: 30856ce6f4951d57

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka dla par pakowanie karmy Rheine”

  1. moniczka1996 na 25 lutego 2016 @ 07:32

    Witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy,wraz z moim partnerem proszę o kontakt na E-mail monika .rozmus@zswerynia.pl bać pod tel721670687

  2. witam jestem zainteresowany oferta pracy moj kont 663308857

  3. dariusz88 na 25 lutego 2016 @ 09:36

    Witam ja z narzeczona jestesmy chetni podjać wspolprace tel 570 455 671

  4. Patrycja Lacna na 25 lutego 2016 @ 13:51

    Witam, wysłałam do Państwa nasz CV, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta,chcemy podjąć prace od zaraz na długi czas.Masz wiek 26 i 27 lat , pracowaliśmy wcześniej za granica.Prosimy o kontakt 725620699
    Pozdrawiamy