€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka dla tynkarza na budowie Burgdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Burgdorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 marca 2017 03:13

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na budowie dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie dla budowlańców na stanowisku tynkarza w Burgdorf. Pracodawca zapewnia stałą pracę na pełny etat.

Stanowisko: Tynkarz
Miejsce pracy: Burgdorf, Niemcy
Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • prace budowlane adekwatne do stanowiska
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kładzenie tynków gipsowych oraz cementowych
  • inne drobne prace budowlane zlecane przez kierownika prac

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie wymagana
  • posiadanie wykształcenia budowlanego
  • praktyczna umiejętność wykonywania tynków gipsowych oraz cementowych
  • gotowość do zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pełny etat a także możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • pracę na miejscu
  • pracodawca zapewnia odprowadzanie składek – emerytalnej, zdrowotnej, od utraty pracy a także pielęgnacyjnej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 33358c5ded02d310