€ 1700 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka Hannover od zaraz pakowanie bakalii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 04:05

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Hannoverze dla osób również bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu bakalii. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Zarobki: 1700 euro brutto na miesiąc
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy pakowaniu bakalii – orzechów i suszonych oraz kandyzowanych owoców
  • pracownik odpowiedzialny będzie za przygotowywanie mieszanek o odpowiednich proporcjach i pakowanie ich
  • do zadań należy skrupulatna kontrola jakości i kontrolowanie wagi
  • możliwość pracy przy obsłudze maszyn, jednak chętni muszą przejść dodatkowe szkolenia na miejscu

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć rozwoju
  • zaangażowanie
  • dokładność
  • spostrzegawczość
  • pracowitość
  • uczciwość
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę w długotrwałej perspektywie
  • atrakcyjne zarobki
  • terminowe pensje
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: pakowaniebakalii/01/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 54258769bc581da0

9 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka Hannover od zaraz pakowanie bakalii”

  1. ewelina12345 na 12 stycznia 2017 @ 14:54

    Jestem zaineresowana ofertą, prosze o kontakt na e-mail eweliawawer123@wp.pl

  2. magdalena16 na 14 stycznia 2017 @ 16:24

    Witam,

    Jestem zainteresowana wraz z siostrą i Jej chłopakiem wyjazdem do pracy dotyczącej powyższej oferty. Wraz z siostrą posiadamy doświadczenie na hali produkcyjnej. Proszę o kontakt na nr. 515 968 232 lub na adres e-mail: madziunia163@onet.pl

  3. Witam wraz z narzeczona jestesmy zainteresowani waszym ogloszeniem, jestesmy dyspozycyjni, chetni pracy, zmobilizowani. Moj numer telefonu +48 516 565 021

  4. Witam, jestem zainteresowana ta oferta pracy Na stałe mieszkam w Hannoverze. Proszę o kontakt na e-mail: anulka198@poczta.onet.pl Pozdrawiam

  5. Jestem zainteresowany ofertą pracy ,proszę o szczegóły

    bartekj@onet.eu

  6. Robert Puszakowski na 21 stycznia 2017 @ 14:03

    jestem zainteresowany państwa oferta bo chce długo pracować i wiaze z tm plany oto mój tel. 015216178073

  7. gosiamarcin2017 na 22 stycznia 2017 @ 12:28

    Witamy, jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz, prosimy o kontakt pod nr tel. +48669511175

  8. Witam jesteśmy z kolegą bardzo zainteresowani ofertą. Mamy duże doświadczenie w pracy przy produkcji ponieważ od 10 lat pracujemy w piekarni. Przygotowujemy różne mieszanki kontrolujemy jakość i wagę. Jesteśmy bardzo dokładni w tym co robimy i praca w szybkim tempie nie jest dla nas wyzwaniem. Jesteśmy uczciwymi ludźmi i gotowymi do podjęcia pracy u państwa od zaraz. Posiadamy własny samochód. Bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 516478848 lub e-mail: googol102@wp.pl. Czekamy.

  9. janka2806 na 18 lutego 2017 @ 07:50

    JESTEM ZAINTERESOWANA PRACA NA DLUZEJ PROSZE O KONTAKT 48579251822 .