€ 9-15/h netto

Oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie przy rozbiórkach od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2021 01:10

Oferujemy zatrudnienie na budowie w Hamburgu dla budowlańców bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy rozbiórkach z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 9 do 15 euro netto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac zespołowych przy wyburzeniach budynków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie burzenie ścian działowych, demontaż drzwi, okien, armatury
  • prace porządkowe na budowie
  • obsługiwanie narzędzi budowlanych zgodnie z ich przeznaczeniem

Oczekiwania:

  • brak nałogu alkoholowego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dostępność od zaraz
  • praktyczna umiejętność obsługiwania narzędzi budowlanych – młotów wyburzeniowych, szlifierki kątowej itp.

Zapewniamy:

  • opcja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • narzędzia budowlane
  • zatrudnienie w dużej, niemieckiej firmie budowlanej
  • zorganizowane przejazdy wewnętrzne
  • zamieszkanie wraz z meldunkiem

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 501823273

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-hamburg-na-budowie-przy-rozbiorkach-CID4-IDMAyk6.html

ID ogłoszenia: 67361cc4895dc3a5