€ 8,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie spożywczym od zaraz Versmold

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Versmold
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2016 00:01

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w Versmold na magazynie spożywczym przy pakowaniu i zbieraniu zamówień. Praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego, mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Versmold, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z artykułami spożywczymi
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie pakowaniem zamówień dla klientów
  • pracownik zajmować się będzie przygotowaniem gotowych do wysyłki pakietów lub palet
  • kontrolowanie jakości towarów
  • sortowanie produktów

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • możliwość podjęcia pracy na zmiany
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • motywacja, odpowiedzialność, punktualność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dobra kondycja i zręczność
  • mile widziana będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • prawo do płatnego urlopu
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • stałe wynagrodzenie od którego odciągane są wszelkie składki i podatki – co gwarantuje między innymi opiekę medyczną

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń z CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • joanna.starzecka@supplycs.de

źródło: http://www.praca4u.net/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego-id370699.html

ID ogłoszenia: 29757829bca0ea0f

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie spożywczym od zaraz Versmold”

  1. Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata, pracowałem już za granicą na produkcji, proszę o kontakt +48733395049