€ ok. 12,25/h + dodatki

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na podukcji batonów od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 maja 2019 04:37

Szukamy osoby bez znajomości języka na produkcję batoników proteinowych w Augsburgu. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech w fabryce przy taśmie produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: około 12,25 euro na godzinę pracy brutto plus dodatki

Rozpoczęcie: start od czerwca

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na produkcji batonów proteinowych
  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę urządzeń, wykonywanie prac porządkowych itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy lub posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • dostępność przynajmniej na 3 miesiące
  • optymizm
  • zaświadczenie o niekaralności
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dobre zarobki
  • bezpłatne tłumaczenie dokumentów i wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracownik może skorzystać przez pierwsze 3 miesiące, z płatnego 150 euro miesięcznie zakwaterowania, po przedłużeniu umowy pracodawca nie zapewnia zakwaterowania, należy sobie go zorganizować samodzielnie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com

W tytule prosimy wpisać: produkcja batonów Augsburg

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-batonikow-bialkowych-augsburg/

ID ogłoszenia: 815ceec3961f748