€ 1660 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji zabawek od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 września 2016 04:49

Oferujemy pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji przy montażu zabawek plastikowych. Zatrudnienie dla chętnych w Stuttgarcie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zabawek
Wakaty: 5
Miejscowość: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 1660 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna w fabryce na produkcji zabawek plastikowych
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za montaż części i kontrolę jakości
  • inne zadania to pakowanie gotowego produktu, wkładanie instrukcji, baterii itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zręczność i sprawność fizyczna
  • zdolność do szybkiego zaaklimatyzowania się na miejscu
  • świetne zorganizowanie
  • punktualność i samodzielność

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • przyjazną atmosferę
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • ciekawe zaplecze socjalne
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy z załączeniem CV na poniższy adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Niemcy praca od zaraz na produkcji zabawek plastikowych, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-bez-jezyka-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 80457e30b59e3222

6 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji zabawek od zaraz Stuttgart”

  1. Witam Serdecznie, Jestem Bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy i prosił bym o kontakt w tej sprawie na numer 693804780 lub na E maila kamil.walczak021994@o2.pl Pozdrawiam

  2. Witam ,Jestem bardzo zainteresowana Państwa ogłoszeniem ,pracę jestem wstanie zacząć od zaraz . Mój numer kontaktowy : 509 624 873
    Email: jagoda29031995@o2.pl
    Pozdrawiam.

  3. Witam Ja również byłabym zainteresowana tą ofertą pracy i bardzo proszę o kontakt teresa318@wp.pl

  4. Ja także byłabym zainteresowana,proszę o kontakt na e-mail martazagorska6@wp.pl. Pozdrawiam.

  5. para Basia Kazik na 26 września 2016 @ 10:55

    Witam jestesmy dwoma parami to cztery osoby zainteresowani ogloszenie aktualne jest czy nie email maryna2478@wp.pl tel.l669016833

  6. para Basia Kazik na 26 września 2016 @ 11:01

    Witam jestesmy parami to cztery osoby zainteresowani ogloszeniem aktualne jest czy nie email maryna2478@wp.pl tel 669016833 pozdrawiamy