€ 11,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz Lipsk na magazynie z AGD

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 października 2016 02:59

Oferta zatrudnienia w Lipsku na magazynie hurtowni małego AGD przy kompletowaniu zamówień i rozładunku dostaw. Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego dla 3 osób.

Stanowisko: Magazynier

Wakaty: 3

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • wspieranie prac na magazynie ze sprzętem AGD
  • zadania będą na bieżąco zlecane przez koordynatora
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem towarów, zadaniami porządkowymi oraz obsługą dostaw

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pożądane
  • mile widziane zgłoszenia od osób posiadających uprawnienia na wózki widłowe
  • dużą zaletą będzie posiadanie znajomość języka niemieckiego
  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskiego rezydenta
  • odpłatne mieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • pracę dla 3 Polaków do podjęcia od zaraz
  • stabilne zatrudnienie
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy wszystkich o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W nagłówku prosimy wpisać: magazyn-agd/10/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-agd-bez-jezyka-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 50657f58a4b99e37

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka od zaraz Lipsk na magazynie z AGD”

  1. Witam wraz z kolega jestem zainteresowany oferta pracy , posiadamy prawo jazdy oraz wlasny samochod. wiecej informacji udziele w prywatnej wiadomosci.

  2. Również podłącze się pod temat – Prawo jazdy B,C – własne auto uprawnienia na wózki