€ 1780 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek od zaraz Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2017 05:47

Manufaktura słodyczy z Lubeki zatrudni od zaraz 2 osoby do pakowania czekoladowych pralin. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Lubeka

Wynagrodzenie: 1780 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca przy taśmie produkcyjnej
  • konfekcjonowanie – delikatne pakowanie czekoladek do plastikowych tacek
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości czekoladek
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • chęć do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • gotowość do przejścia badań w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu
  • umiejętność utrzymywania czystości na stanowisku

Oferujemy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na stałe
  • ubezpieczenie oraz opłacanie składek i podatku
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • tanie zakwaterowanie na miejscu – 150 euro miesięcznie
  • rzetelne przeszkolenie oraz pomoc w początkowej fazie zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pakowanie-czekoladek08/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 1565999cbae9c5f4

7 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie czekoladek od zaraz Lubeka”

  1. Witam bym był zainteresowany z kolegą proszę o kontakt tel 882773727

  2. Ale-jab@o2.pl na 23 sierpnia 2017 @ 07:20

    Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca. Bardzo proszę o kontakt:
    jablonska-ale@o2.pl
    Pozdrawiam

  3. Malgorzata80 na 24 sierpnia 2017 @ 16:04

    Witam! Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą w waszej firmie od zaraz. Jesteśmy sumiennie, odpowiedzialne, pracowite, szybko nawiązujemy kontakty,potrafimy pracować w grupach. Pozdrawiamy i prosimy o kontakt na wanada.topol@gmail.com lub darek12081966@ok.pl

  4. Aneta Hamera na 24 sierpnia 2017 @ 19:24

    Witam,

    Jestem gotowa podjąć pracę od zaraz, wraz z moim partnerem. anetahamera@poczta.fm

  5. Witam, mieszkamy w Lubeck od 4 lat i szukamy pracy na produkcji. Proszę o kontakt 015145078303.
    Ich stimme mit der Verarbeitung meiner Personendaten zwecks Abwicklung des Einstellungsverfahrens gemäß dem Gesetz über den Schutz der Personendaten vom 29.08.1997 (Amtsblatt 133, Pos. 883) überein

  6. bautznatalia69 na 26 sierpnia 2017 @ 09:50

    Witam jestem zainteresowana ofertą z możliwością zaczęcia od zaraz
    Email: bautznatalia@gmail.com