€ 1600 netto +zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Wismar

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wismar
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2019 04:38

Aktualnie szukamy pakowaczy także bez znajomości języka do pakowania kosmetyków i produktów BIO. Niemcy praca w Wismar bez doświadczenia z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie!

Stanowisko: pakowacz bio produktów i kosmetyków

Lokalizacja: Wismar, Niemcy

Pensja: w wysokości od 1300 do 1600 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • łatwa a także powtarzalna praca przy pakowaniu produktów Bio oraz kosmetyków
  • kompletowanie zamówień oraz inne nieskomplikowanie prace pomocnicze

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • pełna punktualność
  • przykładanie się do obowiązków
  • dużą zaletą będzie uprawnienie na wózki jezdniowe
  • mile widziane własne auto i prawo jazdy kat.B (wystarczy jedno na parę)

Oferujemy:

  • pracę w systemie 2 i 3 zmianowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • tygodniowo 40 do 45 godzin
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wysokie zarobki i premie
  • na miejscu zapewniony jest przez agencję i opłacony kurs na obsługę wózka jezdniowego
  • opcja pracy w soboty a także możliwość wypracowywania nadgodzin
  • 2 premie dodatkowo – na święta i wakacje
  • zamieszkanie
  • pensję za wolny dzień świąteczny który wypada w dniu roboczym
  • wsparcie koordynatora
  • za pracę w godzinach nadliczbowych oraz na zmianie nocnej +25%, w weekendy +50% a za święta niemieckie +100% do stawki podstawowej

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez poniższą stronę.

Krótki link: http://bit.do/kosmetyki-bio

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/268062/0

ID ogłoszenia: 8915d62f899b4069

12 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Wismar”

  1. kwlodkowski na 26 sierpnia 2019 @ 18:16

    Witam serdecznie czy Państwa ogłoszenie jest wciąż aktulne mężczyzna bez nałogów kawaler 32 interesuje mnie praca z możliwością zatrudnienia na stałe proszę o kontakt 795-619-114 Pozdrawiam.

  2. Autodestrucktione na 27 sierpnia 2019 @ 14:42

    Jestem zainteresowany ale bez prawka i auta…+48 793728042

  3. kokolin000 na 28 sierpnia 2019 @ 11:23

    Witam 2 osoby szukaja pracy prosze o kontakt +48574160707

  4. citroen1234 na 29 sierpnia 2019 @ 11:43

    para z autem,jedna osoba zna niemiecki,pracowici.Gotowi do pracy..tel.+48536234671

  5. Witam. Para zainteresowana praca na dłużej, prawo jazdy oraz własne auto. Proszę o kontakt mailowy elka21.75-75@o2.pl

  6. citroen1234 na 1 września 2019 @ 17:12

    para gotowa do pracy od zaraz z własnym autem..tel.+48536234671

  7. Witam, para z autem chętna od zaraz. +48609896563

  8. aleksandra74 na 9 września 2019 @ 14:48

    Witam.
    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą.
    aleksandrastrzelczyk@onet.pl
    537991120

  9. Witam, dwie osoby zainteresowane. Własne auto, chetne od zaraz anna.n31@wp.pl nr tel 500850554

  10. Jestem zainteresowany.. Proszę o kontakt. Andrzej. 697011120

  11. Witam .Wraz z synem jestesmy zainteresowani własne auto. Tel 721265402 mail:jolkaogorzalek2vp.pl@amorki.pl

  12. Adrian Lesniak na 18 października 2019 @ 13:35

    Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt adrianlesniak0550@gmail.com
    Mój numer tel 016344346896
    Aktualnie jestem w Niemczech
    Rozmawiam po niemiecku

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.