€ 1850/mc brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie perfum od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 05:25

Pilnie szukamy pakowaczy także bez znajomości języka do pakowania perfum w Kolonii. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • praca manualna, polegająca na ręcznym pakowaniu perfum
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej w pozycji siedzącej
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zadań na jednym z wielu etapów – składanie pudełek, umieszczanie flakonów wewnątrz, foliowanie, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie zapewnione w pensjonacie, położonym ok 4 km od zakładu pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Kolonia 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 6675d0f8d55b57b2

6 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie perfum od zaraz Köln”

  1. Jestem zainteresowany +48732574259

  2. Wlodarczyk.joanna na 3 lipca 2019 @ 19:22

    Jestem zainteresowana +48512693027

  3. Jagoda11 na 10 lipca 2019 @ 11:35

    Jestem zainteresowana tel.661976123

  4. Jagoda11 na 16 lipca 2019 @ 08:24

    Jestem zainteresowana tel.+48660976123

  5. Jagoda11 na 16 lipca 2019 @ 08:30

    Jestem zainteresowany tel. +48661548760

  6. JESTEM ZAINTERESOWANA Z KOLEZANKA NASZ NUMER TEL 733238278