€ 11,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie wafelków od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 listopada 2018 06:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza w Bremen. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu wafelków i ciastek.

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Miejscowość: Bremen, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 3

Umowa: na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Zakres zadań:

  • praca manualna, powtarzalna i prosta
  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie wyrobów słodkich – wafelków i ciastek przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność minimum na 3 miesiące
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki zapewnione w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z uwzględnieniem okresu próbnego
  • prace w systemie trójzmianowym
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 120 euro miesięcznie od osoby
  • uniform służbowy
  • środki ochronne

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 2285bfb1ada2a0d4

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie wafelków od zaraz Bremen”

  1. Krzysztof kornijaszek na 27 listopada 2018 @ 17:11

    Szukam pracy z moją partnerką jesteśmy gotowi do pracy od zaraz

  2. Witam. Jesteśmy zainteresowani ofertą.( Para). Proszę o kontakty e-mail dominika.harla@interia.pl Pozdrawiam

  3. Switlana Marczuk na 6 grudnia 2018 @ 15:45

    Jestem zainteresowana ofertą pracy na pakowanie wafelkow. Proszę o kontakt. sw999@tlen.pl

  4. Monika1111 na 16 grudnia 2018 @ 22:05

    witam wraz z chłopakiem jestem zainteresowana pracą opisaną powyżej posiadamy własny samochód pracę możemy rozpocząć już w styczniu prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48783173752 dziękuje

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.