€ 11,50 euro brutto/h + zamieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka produkcja czekolady od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 października 2016 03:50

Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji czekolady. Zatrudnienie w manufakturze słodyczy ze Stuttgartu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zadania przydziela pracodawca po przejściu szkolenia, mogą to być prace przy kontroli jakości, przygotowywaniu składników i mieszaniu ich, pakowanie gotowego produktu itp
  • zadania również przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość i chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze i odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • darmowe zamieszkanie na 1 miesiąc i pomoc w szukaniu kwatery

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: produkcja-czekolad/10/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-czekolad-stuttgart/

ID ogłoszenia: 1125807e0cb34c3b

2 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka produkcja czekolady od zaraz Stuttgart”

  1. witam jestemzainteresowany wasza oferta wraz z dwoma osobami .prosze o kontakt;+48 505-052-768

  2. Witam. Wraz z kolega poszukujemy PILNIE pracy, jesteśmy zainteresowani ta oferta i chcielibysmy podkreslic że mamy juz doświadczenie w pracy za granicą. Prosimy o kontakt: 695-848-530 lub 510-578-909, email- czorny1948@interia.pl / Hitman48@vp.pl