€ 9,23 - 11,25 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez języka produkcja foteli samochodowych Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2017 05:36

Atrakcyjne zatrudnienie od zaraz w fabryce z Ingolstadt na produkcji foteli samochodowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech także bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Ingolstadt, Niemcy

Stawka godzinowa: wzrasta wraz ze stażem pracy, początkowo 9,23 euro brutto na godzinę a po 9 miesiącach 11,25 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 25

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych związanych z wytwarzaniem foteli oraz siedzeń samochodowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż foteli oraz przeprowadzanie kontroli jakości
  • do zadań należeć będzie także pakowanie gotowych części

Oczekiwania:

  • praktyka zawodowa zdobyta na produkcji
  • wysoka sprawność fizyczna
  • sprawność manualna oraz techniczna
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony zgodnej z niemieckimi standardami
  • dodatkową dietę przez pierwsze 3 miesiące
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu
  • system trójzmianowy oraz odpowiednie dodatki za pracę na zmianie nocnej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-foteli

Długi link: https://www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-bez-jezyka-niemieckiego/niemcy-ingolstadt/14217251

ID ogłoszenia: 5565999fc223d772

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez języka produkcja foteli samochodowych Ingolstadt”

  1. ania_wawrzonek@interia.pl na 21 sierpnia 2017 @ 19:29

    Jestem zainteresowana, proszę o więcej szczegółów, tel: +48664195081.
    Pozdrawiam