€ 1200-1400 netto + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka produkcja napojów od zaraz dla par Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2018 03:54

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji napojów wysokoprocentowych. Zatrudnienie od zaraz w Stuttgarcie dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Nr ref.: PROD/AL/LOSS/N

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro na godzinę pracy brutto (ok 1200 – 1400 euro netto miesięcznie po potrąceniu wszelkich kosztów)

Obowiązki:

  • prosta, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej napojów wyskokowych
  • obowiązkiem będzie układanie, pakowanie
  • konfekcjonowanie
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadanie zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • duża precyzja pracy
  • sumienność, ostrożność
  • mile widziane zgłoszenia od par i kobiet z własnym autem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego albo angielskiego komunikatywnie – nawet w przypadku jednej osoby na parę
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • pracownik ma do wypracowania około 40 do 54 godzin pracy w tygodniu
  • legalną umowę o pracę – kartę EKUZ, druk A1
  • pracodawca zapewnia dodatkowe ubezpieczenie
  • zamieszkanie w pełni wyposażonym lokum
  • pracę zmianową
  • atrakcyjne zarobki, miesięcznie około 1200-1400 euro netto
  • za pracę na noce i w godzinach nadliczbowych +25%, w niedzielę +50%

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z numerem referencyjnym poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/napoje-procentowe

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 7095add02479c149

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka produkcja napojów od zaraz dla par Stuttgart”

  1. Witam prosze dać jakieś namiary jestem zaintersowany .

  2. Witam 😉 wraz z kolezanka jesteśmy zainteresowane oraz dyspozycyjne od lipca, intwresuje nas praca sezonowa ( 2miesiace ) moj nr tele : 661317806. Pozdrawiam

  3. Wita jestem zainteresowana praca od zaraz moj mail ankakrk@interia.pl

  4. Weronka18 na 5 maja 2018 @ 09:52

    Witam. Jestem zainteresowana praca u
    Państwa wraz z moim partnerem. Moj e.mail werka14202@wp.pl

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.