€ 11,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu wafelków od zaraz Bremen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 stycznia 2019 05:16

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków przy pakowaniu wafelków i ciastek. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka i doświadczenia w fabryce z Bremen.

Stanowisko: Pakowacz wafli i ciastek

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 3

Umowa: na 3 miesiące próbne a dla najlepszych możliwość przedłużenia

Zakres zadań:

  • łatwa praca manualna przy pakowaniu ciastek i wafelków

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • środki ochronne
  • uniform służbowy
  • niezbędne przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn oraz zasad BHP
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • wdrożenie w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • płatne zakwaterowanie za 120 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 8545c31f815b57e7

14 komentarzy na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu wafelków od zaraz Bremen 2019”

  1. niunka.26@wp.pl na 7 stycznia 2019 @ 10:07

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy i gotowa na wyjazd od zaraz. Proszę o kontakt 669062458 Czarnota Joanna

  2. Krzysztof87 na 7 stycznia 2019 @ 12:23

    Witam jestesmy zainteresowani praca 2 osoby prosze o kontakt 603035323

  3. Witam jesteśmy zainteresowani pracą dla 2 osób. na jaki email mamy wysłać swoje cv . proszę o kontakt na emaila beata.sacha@interia.pl

  4. Dariusz1981 na 7 stycznia 2019 @ 17:31

    Witam jestem zainteresowany pracą . Chcę jechać własnym samochodem. 667934128

  5. Patryk4321 na 8 stycznia 2019 @ 17:35

    Witam jestem zainteresowany proszę dzwonić 530057355

  6. Witam wraz z mężem jestesmy
    zainteresowani. Proszę o kontakt email.
    Milena.gdula6565@wp.pl

  7. Jestem zainteresowana pracą od zaraz.Na stałe mieszkam w Bremen.Język niemiecki w stopniu komunikatywnym.Mój e-meil ; kadir1964@interia.pl.Dziękuję.

  8. Witam jestem gotowa do pracy od zaraz mam własne auto i prawo jazdy proszę o kontakt 570520791

  9. Damian0205 na 17 stycznia 2019 @ 11:26

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny +48666543751

  10. Witam jestem zainteresowany praca od zaraz
    790800239
    apriliasr99@interia.pl

  11. Witam jestem zainteresowana pracą od zaraz proszę o kontakt 015214423595

  12. Witam jesteśmy wraz z partnerką zainteresowani obecnie przebywamy w Bremen posiadamy samochód jestem czynnym kierowcą. Prosimy o kontakt:0151/43573340. Dziękujemy pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

  13. Dzień dobry. Jestem zainteresowana praca od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny: 726120266. Pozdrawiam

  14. Marzena3535 na 5 lutego 2019 @ 14:04

    Witam proszę o kontakt w sprawie pracy, wysyłam na meila CV i niestety jest problem z dostarczeniem wiadomości 172 9899056

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.