€ 8,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy roznoszeniu reklam Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 lipca 2016 00:30

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Hamburgu przy roznoszeniu pakietów reklamowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Roznosiciel reklamy

Lokalizacja: Frankfurt, Kolonia, Hamburg, Monachium, Berlin

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za roznoszenie pakietów reklamowych lub rozklejanie plakatów i naklejek
  • zadania będą wykonywane z użyciem mapy oraz GPS

Oczekiwania:

  • przynajmniej 180 cm wzrostu
  • dobra orientacja w terenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • efektywność, wydajność
  • duża motywacja
  • pewność siebie
  • energiczność
  • gotowość do założenia własnej Gewerbe

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • przyjazną atmosferę na miejscu
  • zakwaterowanie i dostęp do internetu
  • pracę po 6 dni na tydzień po 7 godzin dziennie
  • zatrudnienie sezonowe na ok 9-10 miesięcy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dla pracowników najlepszych możliwość awansu lub w dalszej perspektywie również zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 485578befde1ed23