€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lispk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2016 02:01

Duże centrum logistyczne z Lipska zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka do kompletowania zamówień. Oferta pracy w Niemczech na magazynie marek takich jak Rossman, Kaufland, Lidl. Zapewniamy na miejscu pomoc polskich koordynatorów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto na godzinę plus dodatek za prace na zmianie nocnej wynoszący 11 euro

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień na magazynie z użyciem skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, pracowitość
  • mile widziane posiadanie własnego auta
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • pracę w systemie trójzmianowym
  • za pracę na zmianie nocnej obowiązuje dodatek plus 25% czyli ponad 11 euro na godzinę
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • długotrwałe zatrudnienie
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń zgodnie z instruktażem na stronie:

www.formularz.pracomania.pl

(CV wysłane mailem nie będą brane pod uwagę).

źródło: http://www.praca-za-granica.pl/o-540205.php

ID ogłoszenia: 950570e8a1a730b3

2 komentarze na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Lipsk”

  1. Jestem zainteresowana pracą razem z moim partner. Partner posługuje się płynnie językiem niemieckim, a ja raczej na poziomie podstawowym. Oboje mamy doświadczenie w pracy na magazynie. Posiadamy samochód.

  2. Jestem zainteresowany pracą od zaraz razem z moją dziewczyną.mamy doświadczenie w pracy w magazynie w Niemczech.Mówię po Niemiecku w stopniu komunikatywnym,moja dziewczyna zna j.Niemiecki w stopniu podstawowym.Posiadamy własny samochód .Proszę o kontakt na nr +48883932609