€ 8,84 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2017 02:15

Fabryka z Berlina zatrudni od zaraz osoby chętne do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Ogłoszenie skierowane do osób bez znajomości języka przy pakowaniu na nowo otwartej linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Berlin lub Magdeburg, Niemcy
Numer referencyjny: PPROD/N
Wynagrodzenie: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zadania produkcyjne wykonywane na linii
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za konfekcjonowanie oraz pakowanie artykułów
  • do zadań należeć będzie sortowanie oraz sprawowanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • komunikatywność, odpowiedzialność, dobre zorganizowanie
  • punktualność
  • zaangażowanie, pracowitość
  • atutem będą zgłoszenia od osób z doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • plus 25% dodatkowo za pracę w godzinach nadliczbowych
  • system trój zmianowy
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • zarobki w wysokości 8,84 euro brutto na godzinę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia z uwzględnieniem karty EKUZ, druku A1 oraz ubezpieczenia zdrowotnego

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę kontaktową:

ID ogłoszenia: 405588564d5b5445

4 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady Berlin”

  1. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PROSZE O KONTAKT 514865447

  2. Witam jesteśmy zainteresowani prosze o kontakt pod nr tel 506990094 pozdrawiam

  3. Jestem zainteresowany z bratem Email : sevryn1@o2.pl

  4. dawid0033 na 2 marca 2017 @ 09:38

    Witam Jestem zainteresowany pracą jestem juz na miejscu w berlinie proszę o kontakt na ten numer +4915788099923. Pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.