€ 9 euro brutto/h + dieta + zamieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy inwentaryzacji Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Opublikowany: 19 września 2016 06:12

Oferujemy zatrudnienie przy zadaniach inwentaryzacyjnych w sieci sklepów budowlanych z Berlina. Praca w Niemczech bez znajomości języka przy przeliczaniu towarów i zadaniach porządkowych.

Stanowisko: Pracownik inwentaryzacji
Termin: od 1 października do 17 grudnia
Lokalizacja: Berlin
Zarobki: 9 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 12 euro netto za każdy dzień przepracowany

Obowiązki:

  • pracownik będzie obsługując skaner ręczny przeliczał towar w znanej sieci marketów budowlanych
  • zadania porządkowe

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy w terminie 1.10 do 17.12

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zgodnej ze standardami niemieckimi
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • darmowe przejazdy wewnętrzne
  • pomoc koordynatora
  • wsparcie w przygotowaniu dokumentów, tłumaczeń oraz przejazdu do Niemiec
  • możliwość zatrudnienia dla par

Aplikacja:
Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail należy przesłać na adres:

  • impactjob.3076641@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-inwentaryzacji-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego-id409560.html

ID ogłoszenia: 11057df58628faa0

4 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy inwentaryzacji Berlin”

  1. seweryn9601 na 20 września 2016 @ 12:54

    Prosze o kontakt / > szeweryn96@wp.pl

  2. Mikesynetarman na 21 września 2016 @ 21:08

    Dzień dobry, jestem zainteresowany daną ofertą pracy. Poproszę o kontakt
    tel 722 723 747 Michał
    mail: mykhailo.synetar@o2.pl

  3. witam Bardzo serdecznie wraz ze swoją partnerką jesteśmy zainteresowani Panstwa ofertą pracy posiadam prawojazdy kategorii B i T proszę o kontakt 500187821 lub mail: mieczysl12344321@wp.pl Pozdrawiam

  4. Witam , wraz z kolega jestesmy zainteresowani oferta pracy , posiadamy prawo jazdy oraz wlasny samochod , posiadamy doswiadczenie w pracy na produkcji. Prosze o kontakt.