€ 13,10 euro brutto + dieta dzienna + lokum

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców jako malarz budowlany Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 września 2016 03:12

Firma budowlana z siedzibą w Stuttgarcie oferuje pracę w Niemczech dla Polaków. Zatrudnienie dla budowlańców na stanowisku malarza z zapewnionym zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Malarz budowlany

Nr referencyjny: PPS-ML/0816/P4U

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa w wysokości 13,10 euro brutto plus dieta dzienna w wysokości 40 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • różnego rodzaju prace budowlane polegające głównie na: malowaniu, tapetowaniu ale również lakierowaniu natryskowym, szpachlowaniu i nakładaniu tynków strukturalnych
  • osoba zatrudniona będzie również zajmowała się montażem dociepleń
  • praca wykonywana będzie wewnątrz i na zewnątrz

Wymagania:

  • zmotywowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • preferowane zgłoszenia od osób mobilnych z prawem jazdy kat.B i własnym autem
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie wieloletnie
  • profesjonalizm
  • wykształcenie kierunkowe jako malarz/lakiernik

Zapewniamy:

  • dobre zarobki
  • zapewnione i opłacone przez pracodawcę zamieszkanie
  • pracę na niemieckiej umowie na czas nieokreślony
  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych
  • odprowadzanie składek
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • germany@brascorecruitment.pl

W tytule prosimy wpisać: PPS-ML/0816/P4U

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-13-10-eur-br-40-eur-net-dieta-dzienna-id401580.html

ID ogłoszenia: 94957c7708c5688f

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców jako malarz budowlany Stuttgart”

  1. Bozena1956 na 6 września 2016 @ 15:42

    Dzień dobry .Jestem zainteresowany pracą w budownictwie. Mam 10 lat stazu w Belgi ..Tel +48 517 822 809 Pozdrawiam Dariusz