€ 9 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par od zaraz bez języka produkcja kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2016 02:37

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego od zaraz. Oferta skierowana jest do par. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Nr ref.: PKOSM/SCHE/N
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Niemcy
Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę, co daje ok. 1000 do 1200 euro netto na rękę po odliczeniu kosztów za zamieszkanie

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowane zadania wykonywane przy taśmie produkcyjnej
  • konfekcjonowanie produktów
  • inne zadania zlecane na bieżąco o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego przynajmniej u jednej osoby w parze
  • zaangażowanie
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • preferujemy osoby które mogą przyjechać do Niemiec samodzielnie własnymi samochodami

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas określony
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie wynagrodzenie w wysokości 9 euro brutto na godzinę plus premie za 100 procentową frekwencję
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w dobrych warunkach, do dyspozycji pracowników są 2 osobowe pokoje wraz z wyposażoną łazienką, kuchnią i dostępem do internetu
  • dodatki za pracę na nadgodziny i w nocy plus 25% stawki podstawowej
  • legalną umowę
  • pełny wymiar godzinowy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 8557d709b4e9d32

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par od zaraz bez języka produkcja kosmetyków”

  1. Witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta 2 osoby jedna ze znajomoscia jezyka niemieckiego . wafel78@poczta.fm