€ wysokie zarobki

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocnika śmieciarza Darmstadt 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Darmstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 00:47

Oferujemy zatrudnienie w Darmstadt na stanowisku pomocnik – ładowacz śmieciarki. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – ładowacz śmieciarki

Miejsce zatrudnienia: Darmstadt

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis zadań:

  • osoba na tym stanowisku zajmuje się ustawianiem pojemników pod śmieciarkę oraz zbieraniem worków z odpadami i wrzucanie ich na pakę samochodu
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność i siła fizyczna
  • chęć zatrudnienia na dłużej
  • wytrzymałość kondycyjna
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim autem do pracy w Niemczech
  • możliwość pracy w godzinach od 6 do 16 przez 5 dni w tygodniu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie zarobki wypłacane zawsze na czas
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • opieka polskich rezydentów
  • brak opłat za udział i pomoc w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres:

  • rekrutacja@zeitmann.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 pod numerem: 12 661 64 00

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pomocnik-ladowacz-smieciarki-niemcy-3368964.html

ID ogłoszenia: 45457953633f0274

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocnika śmieciarza Darmstadt 2016”

  1. jestem zainteresowany prosze o kontakt 505723176

  2. wiesiek62 na 30 lipca 2016 @ 16:11

    Witam jestem zainteresowany praca posiadam uprawnienia na wozki widłowe prosze o kontakt 691635313

  3. krystian raikkonen na 10 sierpnia 2016 @ 13:21

    Witam. Aplikowałem na to ogłoszenie i nie otrzymałem odpowiedzi od Państwa.

    Jestem zainteresowany tą pracą

    maila: kimiraikkonen@op.pl Proszę o kontakt !!!