€ 9,50 brutto/h + mieszkanie + wyżywienie

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 maja 2017 00:30

Opcja zatrudnienia dla osób bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji hotelowej z Monachium. Oferta pracy w Niemczech z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem zorganizowanym za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Start: od zaraz
Stawka godzinowa: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wspieranie prac na kuchni – dbanie o porządek, zadania na zmywaku, dostarczanie produktów, dbanie o jakość, pomoc w obróbce (mycie, krojenie, mieszanie)
  • inne zadania – obsługiwanie urządzeń kuchennych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, zaangażowanie
  • szybkość, zwinność
  • duże chęci
  • chęć do rozwoju oraz nauki języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie gastronomiczne

Oferujemy:

  • legalną umowę
  • przyjazne warunki pracy – młody i ambitny zespół
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne wyżywienie
  • darmowe zamieszkanie
  • dla chętnych opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Pomoc kuchenna, Monachium

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-w-gastronomii-pomoc-kuchenna-bez-znajomosci-jezyka-munchen/

ID ogłoszenia: 976590a487e38bfc