€ 1100 netto + mieszkanie + wyżywienie

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w restauracji Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 marca 2017 02:22

Propozycja pracy w Niemczech na kuchni restauracji hotelowej z okolic Berlina. Zatrudnienie dla pomocy kuchennej z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1100 euro netto miesięcznie

Opis zadań:

  • pracownik będzie wspierał wszelkie prace na kuchni
  • obowiązkiem będą zadania porządkowe, przygotowywanie składników
  • inne zadania zlecone przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • niezbędne jest posiadanie doświadczenia w pracy na kuchni
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne
  • konieczność porozumiewania się w języku niemieckim minimum na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej bez pośredników z pracodawcą
  • bezpłatne wyżywienie oraz zamieszkanie
  • atrakcyjne zarobki od 1100 euro netto miesięcznie
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV, aktualnego zdjęcia i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • biuro@jobzone.pl

Kontakt telefoniczny możliwy jest również pod numerem: 609 461 000

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-w-okolicach-berlina-id445059.html

ID ogłoszenia: 41958c08ec3427f4