€ 9 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątaczka na lotnisku Monachium sprzątanie terminala

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 marca 2016 03:41

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla sprzątaczki na lotnisku z Monachium. Ogłoszenie dotyczy zadań przy sprzątaniu powierzchni terminala. Na miejscu zorganizowane może być zakwaterowanie.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • dbanie o porządek na terenie terminala lotniska
  • prace porządkowe w toaletach, poczekalniach, korytarzach, pomieszczeniach socjalnych
  • wynoszenie odpadów
  • inne prace zlecone przez kierownictwo

Oczekiwania:

  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • duża dokładność i przykładanie się do obowiązków
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego, pozwalająca na komunikowanie się z pracodawcą/kierownikiem
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • firmowe przejazdy
  • dla chętnych możliwość zakwaterowania
  • ewentualnie nadgodziny
  • system zmianowy
  • wysokie wynagrodzenie z możliwością otrzymania premii lub dodatków

Aplikacja:
zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 5656e5fb2959fbd