€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech Duisburg przy sprzątaniu biur, szpitali, pomieszczeń zabiegowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 05:11

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu biur i pokoi zabiegowych. Oferta z Duisburga z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz
Miejscowość: Duisburg, Niemcy
Pensja: do ustalenia indywidualnie

Zakres zadań:

  • osoba, której poszukujemy będzie zajmować się sprzątaniem biur i gabinetów lekarskich wraz z pokojami zabiegowymi
  • obowiązkiem będzie porządkowanie toalet, korytarzy, pryszniców, stanowisk pracy, itp
  • zadania wykonywane będą z użyciem specjalistycznych detergentów

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • duża motywacja i chęci
  • niezawodność i dokładność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • zorganizowane odpłatne zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, na adres:

  • agencjapersonal@gmail.com

Wiadomość koniecznie należy zatytułować: “Personel sprzątający”.

źródło: http://www.praca4u.net/personel-sprzatajacy-id425351.html

ID ogłoszenia: 86958364d31a607f