€ 8,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech Hamburg roznoszenie ulotek bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 marca 2016 01:25

Aktualnie poszukujemy pracowników do roznoszenia pakietów reklamowych i rozklejania nalepek. Niemcy praca w Hamburgu bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do roznoszenia ulotek reklamowych

Dostępne lokalizacje: Frankfurt nad Menem, Hamburg oraz Kolonia

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się roznoszeniem pakietów reklamowych oraz rozklejaniem plakatów i naklejek
  • zadania wykonywane będą z użyciem map oraz urządzeń z GPS

Oczekiwania:

  • minimum 180 cm wzrostu
  • miła aparycja
  • dobra kondycja fizyczna
  • sprawne rozeznanie w terenie, umiejętność korzystania z mapy
  • gotowość do założenia własnej działalności na terenie Niemiec
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki
  • zatrudnienie przez 9 do 10 miesięcy w roku
  • podjęcie współpracy na dłużej
  • zorganizowane na miejscu zakwaterowanie oraz dostęp do internetu
  • praca przez 6 dni w tygodniu po przynajmniej 7 godzin
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Osoby spełniające powyższe kryteria zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniżej podaną stronę:

pracuj.pl/praca/roznosiciel-reklamy-berlin-monachium-frankfurt-hamburg-kolonia,oferta,4427764

ID ogłoszenia: 79856e0aa0323cdc