€ do uzgodnienia + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech Heidenheim na budowie jako malarz-tapeciarz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Heidenheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 02:44

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla malarza – tapeciarza. Zatrudnienie dla firmy budowlanej w Heidenheim przy malowaniu, tapetowaniu, montażu dociepleń.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Nr referencyjny: PPS-ML/0216/P4U

Miasto: Heidenheim an der Brenz, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • szpachlowanie ścian, gipsowanie
  • malowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
  • tapetowanie ścian
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za natryskowe lakierowanie, montaż dociepleń oraz piaskowanie

Oczekiwania:

  • motywacja
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy i możliwość przyjechania swoim samochodem
  • preferowane osoby z kilkuletnią praktyką zawodową
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego jako malarz – lakiernik

Zapewniamy:

  • wysoka stawka godzinowa plus bonus w postaci diety dziennej
  • zatrudnienie odbywać się będzie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • odprowadzanie składek
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w postaci wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres:

  • germany@brascorecruitment.pl

w nagłówku prosimy wpisać: PPS-ML/0216/P4U

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-niemcy-id342635.html

ID ogłoszenia: 20356d371917116a