€ 13,50/h + dieta i premia

Ogłoszenie pracy w Niemczech jako malarz na budowie przy wykończeniach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 lipca 2017 01:43

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy wykończeniach na budowie. Oferta z Berlina na stanowisku malarza budowlanego przy malowaniu, tapetowaniu i lakierowaniu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – malarz
Miejsca zatrudnienia: Berlin, Frankfurt, Monachium i Hamburg, Niemcy
Nr referencyjny: MalarzPremia
Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę plus dieta godzinowa w wysokości 5 euro oraz dodatkowo premia w wysokości 2000 euro wypłacana w dwóch transzach, połowa (1000 euro)po 6 miesiącach pracy a kolejna po roku

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac wykończeniowych na budowie
  • malowanie elewacji oraz pomieszczeń
  • lakierowanie drzwi, ram okiennych i okien
  • przygotowanie powierzchni pod dalsze prace – gruntowanie, szpachlowanie
  • tapetowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B i własne auto będzie dodatkowym atutem w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe nie krótsze niż 3 lata
  • duże zaangażowanie, pracowitość, samodzielność

Zapewniamy:

  • umowę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • ubezpieczenie społeczne
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy kontaktować się mailowo, pod adresem:

  • agnieszka.mlynarczyk@workonpersonal.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-135eurh5eurh-dieta-2000eur-premii-3767295.html

ID ogłoszenia: 27859596d60a8710