€ 2100-2500 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech kierowca kat.B-przewóz vipów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:02

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w Stuttgarcie dla osób z podstawową znajomością języka przy przewozie osób. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B chcącego podjąć stałą pracę na dobrych warunkach.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 2100-2500 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca jaki kierowca klientów vip
  • przewóz klientów limuzynami jak Mercedes S-klasy, Audi A8, BMW 7
  • dbanie o czystość w samochodzie i dobre samopoczucie klienta
  • krótkie przejazdy oraz długoterminowe zlecenia – nawet w kraj
  • sprawdzanie stanu pojazdu i dbanie o jego czystość z zewnątrz

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • przyjazne nastawienie, schludność, wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat,B od przynajmniej 2 lat
  • cierpliwość, słowność
  • kreatywność
  • zdolność do logicznego myślenia
  • uczciwość
  • elastyczność godzinowa i możliwość realizacji kursów długodystansowych

Oferujemy:

  • uniform służbowy
  • wsparcie przy dopełnieniu spraw formalnych i zorganizowaniu zamieszkania
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech na atrakcyjnych warunkach
  • pracę od zaraz
  • legalną, niemiecką umowę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Przewóz klientów VIP, Stuttgart″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 10258d6b5ce94d72

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech kierowca kat.B-przewóz vipów od zaraz Stuttgart”

  1. Jestem zainteresowany. Mieszkam w niemczech juz rok w schwerin ale nie widze problemu z zmiana miasta na Stuttgard. Posiadam duze doswiadczenie jako kierowca kilkuletnie. Posiadam kulture jazdy, wozile ludzi do prac sezonowych po calych niemczech dlugie jak i krotkie trasy nie sa mi obce. Moj nr 017634966209

  2. witam mam zamiary jechać do niemiec i szukam pracy jako kerowca mam spore doświadczenie576358107

  3. jasieczka86 na 17 maja 2017 @ 09:03

    Jestem zainteresowany pracą bardzo prosze o kontakt 0048513147611

  4. Maniek 254 na 25 lipca 2020 @ 07:03

    Witam jestem zainteresowany pracą jestem ze Szczecina mam 42 lata prawo jazdy kat b doświadczenie w prowadzeniu busa jestem uczciwy i sumienny ostatnia praca rozwożenie części samochodowych po warsztatach samochodowych na terenie Niemiec Mariusz tel 787-735-583