€ do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie żywności w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2017 05:33

Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w Lipsku przy pakowaniu artykułów spożywczych. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz artykułów spożywczych

Lokalizacja: okolice Lipska – ok. 250 km od granicy

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • praca w zakładach zajmujących się wytwarzanej produktów spożywczych, takich jak wędliny, sery ciasta itp.
  • pracownik będzie zajmował się ważeniem, kontrolą jakości, etykietowaniem i pakowaniem
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych i dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane aplikacje od osób mobilnych, mogących przyjechać swoim samochodem
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • opcja podjęcia pracy w Niemczech również dla par
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • uczciwą umowę zgodną z niemieckimi standardami
  • dobre warunki zatrudnienia i miły zespół

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem: +48 32 712 39 90

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-250-km-od-granicy-3819885.html

ID ogłoszenia: 5125990c0a72b9a4