€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech Lipsk kurier-kierowca kat.B rozwożenie przesyłek i listów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 października 2016 04:34

Aktualna oferta zatrudnienia w Lipsku na stanowisku kuriera. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu listów i przesyłek samochodem służbowym.

Stanowisko: Kurier
Miasto: Lipsk, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony jako kurier
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie odebranie listów oraz paczek z magazynu oraz rozwiezienie ich do odbiorców samochodem służbowym
  • konieczne będzie prowadzenie skrupulatnych dokumentacji
  • zadaniem będzie również przyjmowanie opłat za przesyłki pobraniowe

Wymagania:

  • zdolność do swobodnego – komunikatywnego porozumiewania się w języku niemieckim na miejscu
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • zmotywowanie
  • efektywność i zaangażowanie
  • atutem będzie prawo jazdy i możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy
  • na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę na noce
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 468580d5e6e4bcec