€ od 1400 euro netto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech malarz – tapeciarz Cheminitz na budowie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cheminitz
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 03:37

Oferujemy zatrudnienie w Cheminitz dla pracowników budowlanych na stanowisku malarza-tapeciarza. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy wykończeniach w budownictwie.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Lokalizacja: Cheminitz, Niemcy

Liczba stanowisk do obsadzenia: 12

Wynagrodzenie: stawka godzinowa brutto to 13,30 euro, w przeliczeniu na skalę miesięczną wychodzi od 1400 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • malowanie elewacji zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz
  • tapetowanie
  • tynkowanie i szpachlowanie
  • murowanie
  • lakierowanie drzwi i okien
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych
  • montowanie ociepleń

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy oraz mile widziana możliwość przyjechania swoim autem
  • doświadczenie zawodowe w pracy malarza – tapeciarza
  • ukończony zawód malarza – konieczne świadectwo ukończenia szkoły z tytułem mistrz lub czeladnik
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego
  • dodatki na święta i urlopy
  • pracę na dłużej
  • praca będzie wykonywana 5 dni w tygodniu z wolnymi weekendami, czasami pracujące są soboty

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres:

  • info@polfach.de

Możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: 0049 151 459 680 52

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-ze-znajomoscia-niemieckiego-id347497.html

ID ogłoszenia: 62570ad90c7d2e8