€ 1600 netto +zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla malarza od zaraz Ravensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ravensburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 05:29

Od zaraz zatrudnienie w Ravensburg na budowie dla malarzy. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla budowlańców przy malowaniu, tapetowaniu, tynkowaniu i elewacjach.

Lokalizacja: Ravensburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600/mc euro netto + zakwaterowanie

Stanowisko: Malarz budowlany

Opis stanowiska pracy:

  • praca  budowlana polegająca na malowaniu wnętrz, tapetowaniu, tynkowaniu
  • zadania wewnątrz i na zewnątrz
  • praca przy elewacjach

Oczekiwania:

  • mile widziane będzie posiadanie wykształcenia o profilu budowlanym
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • mobilność i możliwość przyjechania własnym samochodem
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę u niemieckiego pracodawcy – nie w delegacji!
  • dobre zarobki miesięcznie 1600 euro do ręki!
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • ubezpieczenie pracownicze, odprowadzanie składek i płacenie podatków
  • raz na tydzień wypłata zaliczki na konto lub w gotówce
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie polskojęzycznych rezydentów
  • opcja regularnych zjazdów do Polski
  • prawo do urlopu
  • bezpłatna pomoc w procesie rekrutacyjnym – pomoc w przygotowaniu odpowiednich dokumentów itp.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt bezpośrednio poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-budowlany-niemcy-ravensburg,oferta,6839405

ID ogłoszenia: 2455cfcf6b3004bb