€ 1400-1500 euro/mc netto + zamieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie jako malarz-tapeciarz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 maja 2016 02:16

Poszukujemy budowlańców do pracy w Niemczech na stanowisku malarza – tapeciarza. Zatrudnienie w Berlinie przy wykończeniach wnętrz oraz malowaniu fasad za pomocą różnych technik.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Liczba wakatów: 5

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1400-1500 euro miesięcznie netto – wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie posiadanych kwalifikacji

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie malowaniem i tapetowaniem ścian. Aby jednak prawidłowo wykonać zlecone prace budowlane, pracownik będzie musiał najpierw odpowiednio przygotować sobie powierzchnię do pracy. Zadania wykonywane będą różnymi technikami wewnątrz jak i na zewnątrz.

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zręczność, sprawność
  • wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • rzetelność
  • dokładność
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Zapewniamy:

  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • opłacone przez pracodawcę lokum

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://www.infopraca.pl/praca/malarz-tapeciarz/niemcy-berlin/12927852

ID ogłoszenia: 209574788ec19c13