€ 10,60/h +dieta, mieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie malarz-pomocnik bez języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 października 2019 04:23

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku malarza-pomocnika malarza. Zatrudnienie w Hamburgu na budowie od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz – pomocnik malarza

Miejsce zatrudnienia: Szlezwik-Holsztyn, Sylt, Hamburg, Niemcy

Pensja: 10,60 euro brutto na godzinę pracy plus dieta

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie podłoża, szpachlowanie, szlifowanie, malowanie
  • wykonywanie prac zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
  • wykonywanie małych prac betoniarskich czy piaskowania

Wymagania:

  • konieczne jest doświadczenie zdobyte przy pracach wykończeniowych
  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto będzie mile widziane
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – aczkolwiek nie jest to warunkiem koniecznym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym – nawet do 58 godzin w tygodniu
  • nadgodziny są płatne dodatkowo
  • zatrudnienie na dłużej
  • opcja zjazdów do domów

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech na budowie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-pomocnik-malarza-hamburg-szlezwik-holsztyn-sylt,oferta,7058999

ID ogłoszenia: 6945d94fb1d46d30

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie malarz-pomocnik bez języka od zaraz Hamburg”

  1. Lukasz Borkowski na 4 października 2019 @ 09:18

    Dzien dobry. Nazywam sie Łukasz Borkowski wiek 30 lat. Zainteresowala mnie panska oferta pracy. Pracowalem jakis czas w Niemczech na socialach . W polsce od 10 lat zajmuje sie pracami zwiazanymi z wykonczeniowko. Jezeli chcialby pan wiedziec cos wiecej o mojej osobie prosze o kontakt514033513 badz email lukasz13051989@wp.pl POZDRAWIAM

  2. Proszę o kontakt na email Szulkaa3@gmail.com

  3. Czy ta praca od zaraz jest

  4. Dzień dobry, czy ogłoszenie jest ciągle aktualne ? Jestem zainteresowany ofertą, nr. kon. 515 951 623 lub biba9511@gmail.com