€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 02:19

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków przy realizacji zamówień na nowoczesnym magazynie z Magdeburga. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Numer referencyjny: MAG/N

Lokalizacje: Magdeburg, Berlin, Hannover, Erfurt, Hamburg

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • przygotowywanie zamówień, zbieranie na magazynie i pakowanie
  • skanowanie produktów
  • praca odbywa się na nowoczesnym magazynie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • efektywność, pracowitość
  • sumienność, samodyscyplina
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek jezdniowy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • dla chętnych możliwość pracy również w weekendy
  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • do wynagrodzenia podstawowego będą doliczane dodatki za pracę w nocy lub w godzinach nadliczbowych
  • częściowo opłacone zakwaterowanie
  • wysokie stawki godzinowe
  • uczciwe warunki zatrudnienia – zapewniona jest niemiecka umowa o pracę wraz z dokumentami takimi jak karta EKUZ oraz druk A1

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz o numerze referencyjnym.

ID ogłoszenia: 92356dc88a223b42

2 Odpowiedzi na “Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka od zaraz Magdeburg”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą na magazynie to mój nr tel +353879707287 lub +48957375113

  2. Marcin1978 na 14 marca 2016 @ 13:47

    Dzień dobry mam na imie Marcin jestem zainteresowany waszą ofertą mam uprawnienia na wózki proszę o kontakt 789380768