€ 9 euro brutto/h + dieta

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji w fabryce serów Ulm od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 7 marca 2016 02:13

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji w fabryce sera. Oferujemy możliwość zatrudnienia w Ulm dla Polaków przy obsłudze maszyny do topienia i wyrabiania masy zgodnie z przepisem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Zarobki: 9 euro brutto na godzinę + dieta w wysokości 774 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na to stanowisko będzie odpowiedzialna za obsługiwanie maszyny produkcyjnej do topienia oraz wyrabiania serów zgodnie z przepisem otrzymanym od producenta. Do zadań należeć będzie napełnianie form masą oraz odważanie.

Oczekiwania:

  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • udokumentowane doświadczenie produkcyjne
  • sprawność, zręczność
  • zdolności techniczne
  • brak problemów z pracą na zmiany
  • preferujemy osoby z doświadczeniem o profilu wędliniarza, rzeźnika lub piekarza

Oferujemy:

  • zatrudnienie na zmiany
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie, koszty będą do opłacenia przez pracownika
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy podpisanej na czas nieokreślony

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich aplikacji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 97156dc9f247a195

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji w fabryce serów Ulm od zaraz”

  1. Witam Państwa byłbym zainteresowany ta pracą u państwa,jestem z zawodu piekarz to jest mój nr +353879707287 lub +48957375113

  2. Madzia80 na 11 marca 2016 @ 16:14

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowana państwa ogłoszeniem o pracę proszę o kontak na nr.503447602 pozdrawiam

  3. Robert Puszakowski na 24 marca 2016 @ 09:40

    witam jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem proszę o kontakt na tel 661803045