€ 12 euro/h + mieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji wentylatorów Schwäbisch Hall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwäbisch Hall
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:19

Firma z Schwäbisch Hall posiada wakaty dla osób z podstawową znajomością języka na produkcji przy montażu wentylatorów. Niemcy praca z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik produkcji
Lokalizacja: Schwäbisch Hall
Stawka godzinowa: 12 euro

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na produkcji w firmie zajmującej się wytwarzaniem i dystrybucją wentylatorów
  • pracownik będzie zajmował się montażem części

Wymagania:

  • konieczne jest wcześniejsze doświadczenie w pracy polegającej na obróbce metalu albo przy produkcji części z metalu
  • atutem będzie wykształcenie związane z obróbką metali
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego umożliwiająca prostą komunikację i rozumienie nieskomplikowanych poleceń
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • dobrą stawkę godzinową
  • darmowe zamieszkanie a także przejazdy
  • zapewnione zatrudnienie na pełny etat
  • niemiecką umowę o pracę
  • terminowe wypłacanie należności przelewem na konto
  • wsparcie koordynatora również w sprawach formalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, proszone są o kontakt drogą elektroniczną, na adres:

  • wiktor.holubowski@mondi-pro.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pomocnik-produkcji-wentylatorow-3789257.html

ID ogłoszenia: 541595d7ccb0c278