€ 1400-1600 netto +dod.

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji części samochodowych Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 marca 2019 03:50

Propozycja zatrudnienia m.in. w fabryce z Bonn na produkcji części samochodowych z tworzyw. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego!

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Bonn, Düsseldorf, Karlsruhe, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,34 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki (co daje w przeliczeniu 1400-1600 € netto już z uwzględnieniem kosztów zakwaterowania)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie brał udział w produkcji części metalowych i z tworzywa sztucznego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz obróbkę części
  • pakowanie oraz konfekcjonowanie
  • inne nieskomplikowane prace zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dobra sprawność fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego u jednej osoby w zespole
  • własne auto i prawo jazdy kat.B
  • gotowość do pracy w pozycji stojącej
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy na produkcji

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie polsko-niemieckiej umowy o pracę
  • tygodniowo minimum 40 godzin pracy
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • system trójzmianowy
  • premie na wakacje i święta
  • +25% za pracę w godzinach nocnych i na nadgodziny
  • zakwaterowanie zapewnione blisko miejsca pracy
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez co wynagrodzenie po opłaceniu lokum to ok. 1400-1600 euro netto miesięcznie
  • osoby organizujące sobie zakwaterowanie we własnym zakresie będą miały wynagrodzenie na poziomie ok. 1700-1900 euro miesięcznie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – druk A1, kartę EKUZ oraz dodatkowe ubezpieczenie
  • pracę w nowoczesnym, bezpiecznym zakładzie produkcyjnym znanej marki

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, proszeni są o kontakt poprzez poniższą stronę:

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja-bonn

źródło: mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/283744/0

ID ogłoszenia: 7745c7c0b95b0ca2

3 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji części samochodowych Bonn”

  1. Przemek1011 na 9 marca 2019 @ 12:54

    Witam czy oferta pracy jest nadal aktualna ??

  2. Emil Glowacki na 18 marca 2019 @ 20:40

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt. Tel. 607803057. Pozdrawiam.

  3. bazula2244 na 28 maja 2019 @ 16:24

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy czy jest jeszcze aktualna ?