€ 8,90 euro brutto/h + zamieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka pomoc kuchenna w restauracji Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonn
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 02:10

Restauracja hotelowa z Bonn zatrudni od zaraz Polaków na stanowisko pomocy kuchennej. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bonn, Niemcy

Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc kuchenna w restauracji hotelowej odpowiedzialna będzie za przygotowywanie prostych dań – sałatek, zup, przystawek, sosów, deserków
  • pracownik będzie zajmował się wystawianiem dań w formie szwedzkiego stołu na śniadania dla gości hotelowych
  • utrzymywanie porządku na kuchni
  • zmywanie naczyń, sztućców oraz garnków – ręcznie oraz w zmywarkach
  • inne prace bieżące

Oczekiwania:

  • zorganizowanie
  • pracowitość
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • jeżeli zajdzie taka konieczność to możliwość wypracowywania nadgodzin

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu – w pokoju hotelowym z własną łazienką
  • pełne wyżywienie
  • wprowadzenie w obowiązki
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pomoc-kuchenna-7/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 5285779189a915df

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka pomoc kuchenna w restauracji Bonn”

  1. Witam
    jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem osobą pracowitą zorganizowaną bez nałogów wywiązującą się z powierzonych zadań. Mogę rozpocząć od zaraz.
    Angelika 727010220

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

    7/16