€ 11,25/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B UBER Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 06:15

Szukamy kierowców kat.B do przewozu osób w Düsseldorfie na zlecenie Ubera. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie możliwe na dłuższy okres.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • świadczenie usług transportowych – przewóz osób samochodem osobowym
  • praca za pośrednictwem aplikacji telefonicznej
  • dbanie o komfort pasażerów

Wymagania:

  • brak uzależnień!
  • minimum podstawy znajomości języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B – minimum od dwóch lat
  • przyjazne nastawienie
  • komunikatywność
  • świetne zorganizowanie
  • wysoka kultura osobista
  • dobra orientacja w terenie
  • sumienne wypełnianie obowiązków i dbanie o powierzony samochód
  • samodzielność

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • auto służbowe oraz kartę paliwową
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • umowę na okres 3 miesięcy na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dla pracowników którzy się sprawdzą możliwość podjęcia stałej pracy
  • telefon komórkowy

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem:

„Kierowca kat.B – Uber, Düsseldorf 11/2018”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 7985be36ad2c8e8c