€ 11,25 brutto/h + dieta

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla malarza Dortmund w budownictwie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 24 października 2016 04:39

Poszukujemy pilnie pracowników budowlanych do podjęcia pracy w Niemczech przy wykończeniach. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz dla malarza budowlanego przy szpachlowaniu, malowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: Malarz budowlany
Miasto: Dortmund, Niemcy
Termin: od zaraz
Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę plus dodatkowo 30 euro netto za dzień roboczy

Opis stanowiska pracy:

  • prace ogólnobudowlane, głównie przy wykończeniach wnętrz
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za malowanie i tapetowanie
  • inne zadania to np. szpachlowanie i kładzenie gładzi

Wymagania:

  • zawód malarza
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • przynajmniej 2-3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy na stanowisku malarza – tapeciarza
  • atutem będzie posiadanie i przedstawienie pracodawcy referencji od poprzednich pracodawców
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • rozwój
  • pracę w Dortmundzie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę podpisaną bezpośrednio o niemieckiego pracodawcy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • wsparcie w zorganizowaniu kwatery

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV a także świadectwami pracy na poniżej podany adres:

  • rekrutacja@personalauspolen.eu

Dla chętnych możliwość kontaktowania się telefonicznie:

  • Kontakt: 717242135 lub 790707557

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-praca-w-niemczech-od-zaraz-id407852.html

ID ogłoszenia: 745580d427ca36f7

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.