€ 1600-2000/mc netto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla malarza na budowie Stuttgart 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 04:54

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na budowie jako malarz budowlany. Zatrudnienie w Stuttgarcie do podjęcia od stycznia 2018 dla budowlańców z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 1600 do 2000 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracownik będzie wykonywał zadania zgodnie z umiejętnościami, czyli będzie odpowiedzialny za malowanie, tapetowanie i lakierowanie
  • dodatkowo obowiązkiem będzie montaż dociepleń

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • punktualność
  • przykładanie się do zadań
  • sumienność
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz mile widziane własne auto
  • zaangażowanie
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki w wysokości od 1600 do 2000 euro netto miesięcznie
  • pracę w Niemczech od podjęcia od zaraz
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu na budowę
  • możliwość korzystania z kursów doszkalających na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 5275a31939f8933c

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.