€ 12 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków sprzątanie terminala Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 05:04

Aktualnie szukamy osób z min. podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminala. Zatrudnienie na lotnisku w Hannoverze od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Personel sprzątający – sprzątaczka/sprzątacz

Miasto: Hannover, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • stanowisko fizyczne mające na celu utrzymywać czystość terminala w Hannoverze
  • prace systematyczne – obchody w wyznaczonym czasie, sprzątanie toalet, części restauracyjnej, poczekalni, wynoszenie odpadów, itp
  • zadania wykonywane będą ręcznie – wycieranie kurzy, mycie luster – oraz maszynowo – z użyciem maszyny do mycia podłóg, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność przynajmniej na okres 4 miesięcy
  • znajomość języka niemieckiego na min. podstawowym poziomie
  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra sprawność fizyczna
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie wprowadzające z zasad BHP, systemów bezpieczeństwa, itp
  • zatrudnienie na czas określony – 4 miesiące
  • pracownicy którzy będą najlepsi otrzymają możliwość przedłużenia umowy na stałe
  • możliwość pomocy w szukaniu odpłatnej kwatery

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie lotniska, Hannover”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/hannover-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-lotniska/

ID ogłoszenia: 4595754c581365db