€ 12/h netto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla murarzy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2018 06:04

Oferujemy zatrudnienie w Hamburgu lub Aachen dla murarzy. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Murarz – pracownik budowlany

Lokalizacje: Hamburg, Aachen – Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2 – poszukiwane są 2 osobowe ekipy

Opis stanowiska pracy:

  • prace przy stawianiu ścian, murowaniu, elewacjach
  • dbanie o powierzone materiały budowlane
  • obsługa urządzeń

Wymagania:

  • możliwość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • uczciwe wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowanie na miejscu
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • pracę dla ekip w Hamburgu lub Aachen
  • solidne warunki zatrudnienia
  • długość zatrudnienia ustalana będzie bezpośrednio między pracodawcą a zainteresowanymi

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerami:

  • 790-335-199 lub 730-850-914

źródło:
praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-ekipy-murarzy-w-hamburgu-lub-aachen/

ID ogłoszenia: 3965bb53521592a5

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.